WIECZÓR TRZYDZIESTY SZÓSTY  niedziela 30 marca 2014 godz. 18:00

Urszula Dudziak - Wszystko gra
Urszula Dudziak na swoich 70. urodzinach...

Spotkanie ze światowej sławy wokalistką jazzową URSZULĄ DUDZIAK wypełni zasadniczą część 36. wieczoru Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej. Na swoje 70. urodziny wokalistka wydała znakomitą płytę CD "Wszystko gra" oraz bestsellerową, pełną anegdot, autobiograficzną książkę "Wyśpiewam wam wszystko". Na spotkaniu opowie o tej książce, o swojej muzyce, inspiracjach, ludziach, którzy ją fascynują, a przede wszystkim o tym jak po siedemdziesiątce realizować plany, spełniać marzenia i mieć energię dwudziestolatki. W pierwszej części wystąpi święcący triumfy na międzynarodowych festiwalach zespół wokalny BANANA BOAT.
Gospodarz wieczoru: Piotr Skucha.
Bobby McFerrin: "Jednym z najbardziej niezapomnianych koncertów był nasz wspólny występ w duecie  z Urszulą w Warszawie w Sali Kongresowej w 1985 r. Ula jest zabawna, dowcipna, pomysłowa, radosna i mam ogromny szacunek dla niej i jej sztuki. Dziękuję Ci za muzykę Urszulo!".

Esperanza Spalding: "Opowieść Urszuli jest jak jej głos, pełna szczerości, osobista i spontacniczna... Możemy brać przykład z takich ludzi jak Ula... 'Wolność jest możliwa'... Słyszę to za każdym razem, kiedy szukam w niej inspiracji".

Magdalena Środa: "Czytając (słuchając?) narrację mam wrażenie, że jestem świadkiem nie tylko czyjejś biografii, ale i wielkiego wydarzenia artystycznego zwanego fenomenem Urszuli Dudziak. 'Wyśpiewam Wam Wszystko" czyta się tak, jak słucha się Uli Dudziak - z nienasyceniem i radością.

Zapraszamy serdecznie do
Domu Kultury im Wiktorii Kubisz (Bielsko-Biała ul. Słowackiego 17)

do posłuchania:

URSZULA DUDZIAK - WOOKIES WALK, TICO TICO (duet z Bobbym McFerrinem), PAPAYA, BOLERO,
PAIN TO LOVE, RANNY PTASZEK, KAROLINKA
BANANA BOAT - ENGLISHMAN IN NEW YORK, LITTLE LOOK (z Eleanor McEvoy), ONLY YOU, REQUIEM

Bilety do nabycia w Kubiszówce (rezerwacja pod tel: 338 125 886)
i w Pubie Bazyliszek (B-B ul. Wzgórze 8, tel. 501 646 301)
Cena: 50zł (przedsprzedaż do 25 marca), 60zł (od 26 marca)

Zalecamy wcześniejszą rezerwację.
Z A P R A S Z A M Y ! ! !

 

 
 
 

www.kompmar.net.pl